odzież damska

Kto by nie kochał perfekcyjnie dobranych kreacji?

Jeśli dobrze dobierze się dodatki to taka kreacja będzie czymś co pomoże Ci pokazać się z najlepszej kreacji. Warto się zastanowić jaka kreacja będzie tą najlepszą.

Jeśli w Twojej szafie gości pustka a Ty sama nie wiesz co chcesz założyć. Wyjdę Ci nieco na przeciw wskazując dobry kierunek. Fajnie jest móc zbudować coś niesamowitego, jest to też kwestia pewnego doświadczenia. Wiedzać jaką mamy szafę oraz co nam pasuje na pewno uda się nam zbudować coś genialnego. Jednak nie samymi strojami człowiek żyje, są jeszcze przecież dodatki, paznokcie, makijaże i inne tego typu rzeczy. Może zacznę od makijażu. Ten musi mieć wyłącznie okazje do potrzeby nałożenia. Jeśli zbyt lekki makijaż wieczorowy może być to zwyczajnie niezauważone tak samo jak cała Twoja kreacja. Jednak gdy zrobisz go zbyt dużo zostaniesz zauważona – jednak od razu skreślisz swoje możliwości na starcie.

A gdyby paznokcie mogły wszystko.

Dłonie są bardzo ważnym elementem w stylizacji. Są gestykulacją, jeśli nie wiesz co masz powiedzieć pokazujesz to, pokazują emocje. Wyrażają to czego nie można wyrazić słowami. Dlatego to czy dbasz o dłonie i paznokcie jest bardzo ważne. Najbardziej popularny kształt paznokci to migdał jednak zaraz za nim podążają szpic oraz zaokrąglony. Jednak sam kolor paznokci musi być dostosowany do Twoich predyspozycji oraz koloru góry. Oczywiście nie może być taki sam jednak musi wpasować się w nią dopełnić to. Tak jak czerwień i czerń lub biel. To barwy o idealnym dopasowaniu. Pamiętaj że jednak na paznokcie i dłonie wiele osób zwraca uwagę dlatego te zawsze mimo wszystko mieć zadbane i przygotowane do jak najlepszej prezentacji.

Co to wszystko łączy?

Wszystko musi mieć wypełnienie. Nie możesz zastosować jednej stylizacji dla wszystkich spotkań. Dlatego stosuj różne elementy ozdobne a dla większej satysfakcji zastosuj kilka różnych kolorów, kilka różnych wielkości i dodatków. Jeśli chodzi o buty, szpilki są zawsze najlepszym wyborem.