dodatki do stylizacji

Dodatki idealne do każdej stylizacji

Jesień to powrotu uczniów do szkół, to również poszukiwanie przez studentów mieszkań. W związku z tym można powiedzieć, że sezon imprez jest przed nami. Jak wiadomo na każdą imprezę wypadałoby się odpowiednio wystroić. Niezależnie czy jest to domówka, czy wyjście do klubu warto wyglądać niepowtarzalnie przez co przy okazji pięknie! Znacie powiedzenie diabeł tkwi w szczegółach?W związku z tym zastanówmy się jakie dodatki będą odpowiednie do praktycznie każdej stylizacji? Żyjemy w czasach, gdzie zawsze jest jakieś wesele, bal, studniówka, a także zwykła impreza. Aktualnie zaprezentuje wam moje TOP4 dodatków!

 Biżuteria

Pozycję pierwszą przyjmuje bezapelacyjnie biżuteria . Jest to że tak powiem klasyka gatunku. Warto posiadać drobną biżuterie w swoich szafeczkach, czy szkatułkach (przynajmniej ja je tam trzymam) 🙂  Często potrzebujemy czegoś wyjątkowego do prostych stylizacji, dlatego powinniśmy zainwestować z dobrej jakości biżuterię. Warto wówczas odnaleźć równowagę między ceną, a oryginalny, projektem i jego jakością. Tutaj duże pole manewru mamy w popularnych sieciówkach. Jednakże z całego serca polecam poszukiwanie oryginalnych marek, które są producentami biżuterii.

Opaski do włosów

Jeżeli jesteś osobą, która nie obawia się eksperymentów to śmiało spróbuj pobawić się modą! Opaska do włosów idealnie podkreśli Twój charakter. Często opaski trafiają się w sklepach takich jak TK Maxx czy Kaufland.

Klipsy do butów

Widzę już wasze zdziwienie, ale tak dobrze widzicie. Klipsy do butów są ciekawym dodatkiem, który może pomóc naszemu obuwiu nabrać całkiem nowego oblicza. Klipsy nadają się świetnie dla kobiet, które chciałyby mieć klasyczne obuwie jednak zależy im również na akcencie oryginalności.

Pomadka

Wiele z was ją pominęłaby w tym zestawieniu, jednak dla mnie to również dodatek. Musi posiadać dosyć intensywny kolor, aby  się wyróżniać.

 

A jakie są wasze ulubione dodatki??