hurtownia obuwia damskiego

Fantastyczne botki skarpetkowe – idealne obuwie

Już od jakiegoś czasu „chodzą” za mną skarpetkowe botki. Przeszło rok temu zamówiłam wręcz jedną parę jednak w między czasie model, który upatrzyłam się wyprzedał, więc zakupy odłożyłam na okres późniejszy. Można powiedzieć, że całkiem dobrze się złożyło, gdyż na teraz mam znacznie większy wybór niż było to wcześniej!

Nowoczesne modele obuwia damskiego – skarpetkowe botki dla kobiet

Śmiało można stwierdzić, iż skarpetkowe botki kupiłam z dwóch głównych powodów. Jako pierwszy podam fakt, że ten rodzaj obuwia mi się bardzo, ale to bardzo podoba.  Drugim powodem była chęć sprawdzenia jak się w tego typu butach chodzi. Można stwierdzić, iż jest to idealny zamiennik dla szpilek idealny na bardziej chłodne dni. Ogólnie uwielbiam obuwie. Bardzo podoba mi się wygląd  ich na stopie. Botki idealnie odnajdują się „na święta” oraz na co dzień. Pasują do wszelkich kreacji takich jak sukienki, spódnice, kreacje na co dzień.

Moda szybko się zmienia. Fasony również, jednak co do botków to myślę, że moda na nie szybko nie przeminie! Dzisiaj każda kobieta odnajdzie coś dla siebie. Panie nieprzepadające za wysokimi obcasami mogą dobierać modele, które mają 4 – 5 cm wysokości obcasa. Warto zwracać uwagę na wiele modeli nieposiadający za wysokiej cholewki. Zapytacie dlaczego? A to dlatego, że pogrubiają one łydki w dosyć niefortunnym miejscu.

Jak wybrać botki damskie – tak by było dobrze.

Otóż warto wiedzieć, z czym je można połączyć. Według wielu kobiet nawet teraz botki będą hitem. Póki co większość z nich planuje zakup, jednak czy faktycznie wiedzą do jakich kreacji je nakładać? Przede wszystkim warto sprawdzać, czy botki są wygodne.

Niedopasowanie długości obuwia może sprawiać dyskomfort, dlatego zawsze najbardziej istotna rzecz to odpowiednio dobrać rozmiar.