dodatki do stylizacji

Kolor bielizny, który podnieca facetów

Wiele z nas będzie wiedziało, czy wybierało dobry bądź zły odcień. 🙂 Dziewczyny, które są już jakiś czas w związkach mniejszą wage przykładają do rodzajów bielizny, którą maja na sobie. Najistotniejsze jest to by było wygodnie. Warto jednak pamietać, że nieodpowiednia bielizna może wpływać na spadek poziomu akracyjności nie dość, że we własnych oczach to i w oczach partnera. Jakie rodzaje bielizny i ich kolory uwielbiają faceci?

Atrakcyjna bielizna potrafi rozbudzić męską wyobraźnię. Jednakże zastanówmy się, czy to co kobietki trzymamy w swojej szafie i uważamy za bardzo seksowne, jest również bardzo pociągające dla mężczyzn. Przy okazji długiego weekendu zapytałam swoich znajomych, którzy zdecydowanie podpowiedzieli czego kobiety powinny unikać, a co nosić.

Mężczyźni są wzrokowcami, dlatego duża uwagę przywiązują uwagę do wyglądu. Dodatkowo podkreślają, że bielizna ma dla nich również znaczenie.

Skąpa bielizna odgrywa znaczącą rolę podczas uwodzenia w sypialni. Mówi się, że jest ona prawdziwym afrodyzjakiem. Jednakże warto podkreślić, że nie każdy stanik oraz majtki spodobają się temu jedynemu. Jednym z najważniejszych kryteriów.

Amerykańscy naukowcy sprawdzili, że nie tylko co typ to bardziej podoba się mężczyznom kolor bielizny! Wbrew wszechobecnej opinii to czerwony kolor znalazł się na dosyć dalekiej 5 pozycji. Kolor zielony był 9, a następnie brąz, fiolet i róż. Wygrywa zdecydowanie czarny!